вторник, 27 мая 2008 г.

Погоджувальна рада адвокатів


Відбулася перша всеукраїнська нарада голів кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатур (КДКА) за участю членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури (ВККА).

На заході були присутні представники громадських організацій юристів і адвокатів, представники Міністерства юстиції України, а також народний депутат України — автор зареєстрованого в парламенті законопроекту «Про адвокатську діяльність» Юрій Мірошниченко.

ГОСТІ ЗАХОДУ

Нарада була ініційована ВККА. Гість наради — Лідія Ізовітова, голова Вищої ради юстиції (ВСЮ), вибрана членом ВСЮ З'їздом адвокатів України звернула увагу на тенденцію подальшої уніфікації чинних законопроектів про адвокатури. Отже, у розроблювачів з'явилася загальна думка щодо розвитку адвокатур. Але поспішати із прийняттям нового закону пані Ізовітова не радить, оскільки новий закон повинен бути відшліфованим і максимально вивіреним. Небезпека уніфікації нині, на її думку, в якості одержуваної студентами-юристами освіти, що не у всіх вузах тримається на гідному рівні.

Володимир Богатир, заступник міністра юстиції України, виступаючи, відзначив, що цей процес не повинен відбуватися математичним додаванням представників двох професій — необхідно ретельно вивчити можливі наслідки уніфікації. Крім цього, пан Богатир підкреслив готовність Міністерства юстиції допомагати адвокатам у реформуванні адвокатур. Одним із результатів на сьогоднішній день є підготовлений Мін'юстом проект, відповідно до якого збільшується розмір оплати послуг адвоката за призначенням до 2,5 % від мінімальної заробітної плати за годину роботи.

http://www.yur-gazeta.com/article/1581/

Комментариев нет:

Отправить комментарий