вторник, 21 декабря 2010 г.

Відзначати будемо в родинному колі. Очікую, що мої донечки приготують святкову програму.

Єлизавета ТАЦЕНКО, «Юридична газета»


Володимир БОГАТИР

Заступник Міністра юстиції України


• Завершується рік... Новий рік – час надій, час змін, планів на майбутнє. Поділіться деякими з них.

– У наступному році планую більше займатися спортом та долучитися до декількох освітніх соціальних проектів. • Новий рік – улюблене з дитинства, чарівне свято, з яким у кожного пов'язані свої яскраві спогади. Які з них залишили найбільший слід у Вашій пам`яті?

– Так, майже все дитинство я святкував Новий рік у дідуся та бабусі. Тоді вся родина, родичі та друзі нашої родини збирались за святковим столом. Ялинка, салат Олів’є, холодець, гарячі страви, перегляд святкової програми по телебаченню. Після цього їхав до інших дідуся та бабусі в Боярку, що під Києвом, де святкував Різдво та Старий Новий рік, з колядками та щедрівками.

Мені здається, в ті часи все було якось святковіше ніж зараз. Сьогодні свято Нового року стає більш «пісним», якщо можна так сказати, нас поглинають турботи сьогодення та постійна метушня.

• Практично кожного з нас не покидає передчуття свята, очікування чогось радісного. Що Ви очікуєте від святкування цього року? Як плануєте відзначати?

– Відзначати будемо в родинному колі. Очікую, що мої донечки приготують святкову програму, обов'язково влаштую салют для них і дозволю старшій дочекатись настання Нового року з дорослими за святковим столом.

Вашим читачам хочу побажати щастя, здоров'я та, звичайно, професійних звершень у нову 2011 році!

Комментариев нет:

Отправить комментарий